Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti

Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti

Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti alanında uzman dil öğretmenimiz tarafından hazırlanmıştır. Profesyonel TV Stüdyolarımızda HD kameralar ile çekimler yapılarak hazırlanan yabancı dil eğitim setleri ile çocuklarınız çok kolay dil öğrenecek.Çocukl...

Ön İzleme

TeknoX

Bitirme Sertifikası

Teslimat

Mobil Uygulama

Eğitim Süresi

10 saat isteğe bağlı video

365 Gün boyunca sınırsız erişim

199,00 TL129,00 TL

Satın Al

Nelere Sahip Olacaksınız?

Tanıtım Yorumlar

Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti

Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti alanında uzman dil öğretmenimiz tarafından hazırlanmıştır. Profesyonel TV Stüdyolarımızda HD kameralar ile çekimler yapılarak hazırlanan yabancı dil eğitim setleri ile çocuklarınız çok kolay dil öğrenecek.


Çocuklar bizim geleceğimiz. Tekno Mektep olarak geleceğimize yön verecek çocuklar için yabancı dil eğitim setlerini özenle hazırladık. 4 ile 12 yaş grubu için hazırlanan eğitim setleri ile çocuklarınız profesyonel ellerden dil öğrenmeye başlasın. Kurslara ve özel derslere binlerce TL vermeye son veriyoruz.
Cep telefonunuza ve Tabletlere Tekno Mektep uygulamasını kurun çocuklarınız zamanını dil öğrenmekle geçirsin. Eğlenceli anlatım ve özel görseller ile hazırlanan dil eğitim setlerimiz sayesinde artık tüm çocuklar kolay ve akıcı İngilizce öğrenecek.


Teknomektep ile siz değerli kullanıcılarımıza teknolojiyi en iyi şekilde sunarak eğitiminizi 1 tık daha öteye taşıyoruz. Günümüzde bilgisayarların yerini artık cep telefonları ve tabletler almaya başladı. Teknomektep olarak bizde sizler için çalışarak eğitimi cebinize kadar getirdik. Herkese Eğitim, Her Yerde Eğitim sloganı ile çıktığımız bu yolda eğitimde mekan ve sınırı kaldırarak size en kaliteli şekilde eğitim alma imkanı sunmaktayız.

 • Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti

Kullanıcı Yorumları

Çocuklar İçin Arapça Mobil Eğitim Seti
Video Dersler

Video Dersler

Tekno Mektep Uygulaması içerinde yer alan videoların tamamı uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır. Videoların tamamı profesyonel TV stüdyolarında HD kameralar ile çekilerek hazırlanmıştır. Konu anlatımları detaylı ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır. Soru çözümleri detaylı bir şekilde çözülmüştür.

 

Teknomektep ile siz değerli kullanıcılarımıza teknolojiyi en iyi şekilde sunarak eğitiminizi 1 tık daha öteye taşıyoruz. Günümüzde bilgisayarların yerini artık cep telefonları ve tabletler almaya başladı. Teknomektep olarak bizde sizler için çalışarak eğitimi cebinize kadar getirdik. Herkese Eğitim, Her Yerde Eğitim sloganı ile çıktığımız bu yolda eğitimde mekan ve sınırı kaldırarak size en kaliteli şekilde eğitim alma imkanı sunmaktayız.

Online Sınav

Online Sınav

Tekno Mektep Mobil Uygulamamız içerisinde yer alan Online Sınav ile izlemiş olduğunuz konu videolarından sonra sizlere test soruları çözme imkanı sağlamaktadır. Tekno Mektep Online sınav ile her konu ile ilgili testlere ulaşabilir ve zaman periyotlu kendinizi sınayabilirsiniz. Sınav sonunda çözmüş olduğunuz soruların kaç tanesine yanlış cevap verdiğinizi, kaç soruya doğru cevap verdiğinizi görebilirsiniz.


Online Sınav ile çözmüş olduğunuz sınavlara tekrar tekrar girerek soru tiplerine aşina olacaksınız. Sınavlar ile ilgili detaylı rapor alabilir ve eksik olduğunuz konuları tespit ederek video kategorisinden ilgili konuları tekrar tekrar izleyerek açığınızı kapatabilirsiniz. Genel Denemeler kategorisi ile sınavlar için özel olarak hazırlanmış sorular sayesinde sistemin belli dönemlerde hazırlamış olduğu genel denemelere girerek başarı durumunuzu ölçme imkanına sahipsiniz.


Tekno Mektep Günün Sorusu kategorisinde ise sizlere özel hazırlanmış her güne bir soru mantığı bulunmaktadır. Günün sorusunu çözerek gün sonunda vermiş olduğunuz cevabın doğrumu yoksa yanlış olduğunu görebilir ve sorunun detaylı çözümünü sistemde görebilirsiniz.

Rehberlik Hizmeti

Rehberlik Hizmeti

Tekno Mektep Mobil Uygulaması içerisinde yer alan Rehberlik Hizmeti bölümünde rehberlik hizmeti sunmaktayız. Siz değerli kullanıcılarımız bizim için çok önemlisiniz. Rehberlik hizmetinde uzman Rehber Öğretmenlerimiz yer almaktadır. Rehber öğretmenlerimize takıldığınız noktaları sorabilirsiniz.

 

Örnek verecek olursak;
Üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz ama hangi bölümü seçeceğiniz ile ilgili kafanızda karışıklık var ise durumunuzu detaylı bir şekilde bu bölümden rehber öğretmenimize yazarak gönderebilirsiniz. Rehber Öğretmenimiz size detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacaktır. Bu sayede kafanız karışmayacak ilgili alana yoğunlaşıp ders çalışmanızı ona göre planlayacaksınız.

Raporlama Servisi

Raporlama Servisi

Tekno Mektep Raporlama Sistemi siz değerli kullanıcılarımıza detaylı raporlama hizmeti sunmaktadır. Raporlama hizmeti içerisinde video raporları ve sınav raporları yer almaktadır. Sistem içerisinde izlemiş olduğunuz videoların sürelerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Sistem de yer alan Teknox yapay zeka sistemi ile video raporunuzda başarı oranınızı görebilirsiniz. Teknox sayesinde yönlendirme yapılarak yetersiz olduğunuz konuları tekrar tekrar izleyerek daha başarılı olacaksınız.

 

Sınav raporlama kısmında çözmüş olduğunuz testlerin genel raporları yer almaktadır. Kaç sınav çözdüğünüz toplam soru adetleriniz, sorularda vermiş olduğunuz cevapların doğru oranı, yanlış oranı ve boş oranlarını rapor halinde göreceksiniz. Başarılı olmanız için sistem sizi sürekli yönlendirmektedir. Testleri tekrar tekrar çözerek başarı durumunuzu değiştirebilirsiniz. Soruları tekrar tekrar çözmeniz sizi soru tiplerine daha çok alıştırarak sınavlarda daha başarılı hale geleceksiniz.

Konu Özetleri

Konu Özetleri

Tekno Mektep Uygulaması ile siz değerli kullanıcılarımıza çok fazla özellikler sunuyoruz ki herşeyi bir arada görebileceksiniz. En büyük özelliklerden biri de konu özetleri kategorisi. Örnek ile size bunu açıklacağız. Üniversiteye hazırlanan bir sınav adayı matematik dersine mobil uygulamamızdan çalışıyor. Sayılar konusunu izledikten sonra kitaptan da takip etmek istiyor uygulamadan çıkıp kitaba bağlı kalıyor. Burada bunu ortadan uygulamamız kaldırıyor.


İzlemiş olduğu videodan sonra hemen aynı panelde konu özetlerine tıklayarak orada sayılar konusu ile ilgili konuya çalışabiliyor. Sizi hem soru bankası hem konu anlatımı kitaplarını sistemde bir arada veriyoruz. Tekno Mektep mobil uygulaması sayesinde her yerde eğitimlerinize devam edebileceksiniz. Konu özetleri kısmı,  konu konu ve konular karmaşık ve uzun değil arındırılmış sizin ihtiyacınız olacak şekilde düzenlenmiştir. Tekno Mektep ile başarının tadını çıkarın gerisini rakipleriniz düşünsün…

Uzmana Sorma

Uzmana Sorma

Tekno Mektep Mobil Uygulaması içerisinde yer alan belki de en can alıcı noktalardan biride Uzman Öğretmene Soru Sorma bölümüdür. Bu bölüm özel dersi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Uzman öğretmenlerimizin yer aldığı bu kategorimizde birden fazla seçenek ile siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermektedir.


Videolu soru sorma, resim atarak soru sorma ve yazarak soru sorma seçenekleri yer almaktadır. Örneğin uzman öğretmene matematik ile ilgili bir soru soracaksınız ve bunu video seçeceğini kullanarak yapacaksınız. Video ile soru sorma seçeceğini seçip sorunuzu 30 sn geçmeyecek şekilde sorup sistem üzerinden gönderdiğinizde sorunuz ilgili uzman öğretmenin cep telefonuna gidecek. Öğretmenimiz soru yoğunluğuna göre cevabınızı size en kısa sürede videolu gönderecektir. Çözmekte zorlandığınız soruyu siz çekip sistemden gönderin uzman öğretmenimiz çözüp size göndersin. Tekno Mektep uygulamasının amacı sizi sınavlara veya derslere en iyi şekilde hazırlayıp rakiplerinize fark atarak hayal ettiğiniz eğitimi size vermektir.

Kavramlar Formüller

Kavramlar Formüller

Tekno Mektep Mobil Uygulamamız içerisinde size sunduğumuz kadar çok hizmet varki bunlardan bir tanesi de Kavramlar, Kazanımlar ve Formüller. İzlemiş olduğunuz video içerisinde geçen kavramları, kazanımları ve formülleri video kategorisinde bulacaksınız. Yabancılık çektiğiniz kavramların detaylı açıklamasını öğrenerek konuya tam vakıf olacaksınız.

 

Konu içersinde ki formülleri formüller kategorisinden bulabilirsiniz. Kazanım var ise konu ile ilgili kazanımlar kategorisinde de kazanımları bulabilirsiniz. Bu kısım her kategoride yer almamaktadır. Sadece lise ve üniversiteye hazırlanan kullanıcılarımızın kategorilerinde yer almaktadır. Tekno Mektep olarak uzman öğretmenlerimiz diğer kategoriler içinde bu uygulamaları hazırlamaktadır.

Özel Ders Artık Tekno Mektep'de

Özel Ders Artık Tekno Mektep'de

Özel dersi ortadan kaldıran sistem artık Tekno Mektep’de. Uzman öğretmene sor kategorisi ile uzman öğretmenlerimizden özel ders alma imkanı sağlıyoruz. Nasıl mı? Gelin size detaylı anlatalım….


Fotoğraf Çekerek Uzman Öğretmene Soru Sorma
Tekno Mektep Mobil Uygulamasına giriş yaptığınızda, uzmana sor kısmından ilgili uzman öğretmenimize fotoğraf çekerek soru sorabilirsiniz. Çözmekte zorlandığınız sorunun fotoğrafını, cep telefonunuz ile çekin öğretmenimize atın. Öğretmenimiz sorunuzu detaylı çözümünü fotoğraf olarak atsın.


Video Çekerek Uzman Öğretmene Soru Sorma
Takıldığınız konularda veya anlamadığınız konun videosunu cep telefonunuz ile çekin, uzman öğretmenimize gönderin. Uzman öğretmenimiz sorunuzun detaylı açıklamasını video çekerek uygulama üzerinden sizin panelinize göndersin.


Yazarak Uzman Öğretmene Soru Sorma
Uygulama içerisinde veya dersleriniz ile ilgili takıldığınız konu veya soruları yazarak ilgili uzman öğretmenimize gönderin. Uzman öğretmenimiz size cevaplasın. Bu sayede özel dersi ortadan kaldırarak sizleri en iyi şekilde sınavlara Tekno Mektep hazırlasın.

Özel Ders Artık Tekno Mektep'de
TeknoMektep Tanıtım
 • 100% Mobil Erişim

  100% Mobil Erişim

  Teknomektep Mobil Uygulamasını ister İOS isterseniz Android uyumlu telefonlarda çok rahat bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tabletlerinize de uygulamayı indirerek kullanma seçeneğine sahipsiniz. Teknomektep Uygulamasını 7/24 kullanma hakkına sahipsiniz.

 • Tekno Mektep Bitirme Sertifikası

  Tekno Mektep Bitirme Sertifikası

  Teknomektep Mobil Uygulama ile satın almış olduğunuz eğitim setini çalışarak bitirdiğinizde ve uygulama içerisindeki sınavları çözerek başarılı bir şekilde eğitiminizi bitirdikten sonra sistem otomatik olarak başarı durumunuza göre Teknomektep sertifikası oluşturmaktadır. Sertifikanızı sistemden indirip kullanabileceksiniz.

 • Tekno Mektep Uzman Öğretmene Sorma

  Tekno Mektep Uzman Öğretmene Sorma

  Teknomektep Mobil Uygulama ile özel derse son veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları uygulama içerisinde Uzmana Sor kategorisinden ilgili uzman öğretmene sorabilirsiniz. Çözemediğiniz soruların resmini çekerek uygulama içinden uzman öğretmenlerimize gönderip çözüm alabilirsiniz. Videolu soru sorma, yazarak soru sorma ve resim atarak soru sorma seçenekleri ile özel ders tadında eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

 • Tekno Mektep Online Test Sistemi

  Tekno Mektep Online Test Sistemi

  Tekno Mektep mobil uygulama ile soru bankası kitaplarına gerek kalmayacak. Uygulama içerisinde yer alan online sınav sistemi ile bol bol soru çözerek kendinizi test edeceksiniz. Teslerinizin sonuçlarını ve raporlarını anlık alabileceksiniz. Günün sorusu kısmı ile de her gün size özel hazırlanan soruları çözerek hediye kazanabileceksiniz. Hediyeler sürpriz olup 3 ay içerisinde en çok doğru cevap veren kullanıcıma özel hediyeler firmamız tarafından gönderilecektir.

TeknoMektep Tanıtım

Başlamaya hazır mısınız?

Çevrimiçi kurs kategorilerimize göz atarak tutkulu olduğunuz konuları bulun.

Hemen Başla