TeknoMektep

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz Tekno Mektep ürünü için siz değerli kullanıcılarımıza aktivasyon kodu e-mail olarak geliyor. e-Mail ile gelen Kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz ile Tekno Mektep uygulamasına giriş yapıp eğitimlerinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Tekno Mektep Uygulamasını google play store ve App Store’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Tekno Mektep aktivasyon süreci ürün satın alımından hemen sonra gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile aldığınız ürün anında aktif olmaktadır. Banka havalesi ile alınan ürünlerde aktivasyon süreci havalenin yapılması ile gerçekleşmektedir.

Tekno Mektep eğitim kalitesi alanında uzman öğretmenlerin anlatımı ve kullanılan stüdyo, kamera, ses sistemleri, hazırlanan sunumlar, ders anlamı sırasında verilen tüyolar ile kendisini göstermektedir. Görüntülerin tamamı full HD çekim kalitesine sahiptir.

Tekno Mektep eğitim setleri hazırlanırken her bir set için kendi alanında uzman öğretmenlerimiz ile çalışılmıştır.

Tekno Mektep Eğitim Setleri ile sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Konu anlatımlarının detaylı ve eksiksiz olarak hazırlanması, konular ile ilgili özenle hazırlanan soruların akılda kalıcı ve pratik yollar ile çözülmesi ile farkı yaşayacaksınız. Uygulama içerisinde konu özetleri, online denemeler, genel denemeler, kavramlar, kazanımlar, formüller, uzman öğretmen desteğimiz ile siz değerli sınav adaylarını sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz. Tekno Mektep ile sınava hazırlanın gerisini rakipleriniz düşünsün.

Tekno Mektep ile başarılı oma süreci ürünü aldıktan sonra başlamaktadır. Siz değerli öğrenciler için hazırlan uygulama içerisindeki özellikler ile size farklı olmanızı hissettiriyoruz.

Tekno Mektep uygulamamızda yer alan online sınav ve genel denemeler ile farklı soru tiplerini görüp bunları çözebilir takıldığınız sorularda uzman öğretmenimize danışabiliyorsunuz. Hazırlanan eğitim setleri ile soru çözme tekniklerini görüntülü uzman öğretmenimizi izleyerek öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilime imkanına sahipsiniz.

Tekno Mektep Online sınav sistemi ile konu testleri çözebilir bunların detaylı raporlarını görebilirsiniz. Raporlama durumunuza göre testleri tekrar tekrar çözme imkanına sahipsiniz.

Tekno Mektep Denemeler kısmında siz değerli sınav adayları için belirli zaman dilimlerinde, uzman öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu denemeleri yayınlıyoruz. Size gelen bildirim mesajları ile sınava girerek başarı durumunuzu ölçebileceksiniz.

Tekno Mektep Uygulamamızda özel dersi ortadan kaldırıyoruz. Uzman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir ve cevaplarınızı uzmandan alabileceksiniz. Sorularınızı video çekerek uygulamadan gönderebilirsiniz. Sorularınızı Fotoğraf çekerek gönderebilirsiniz. Sorularınızı sistemden yazarak uzman öğretmene gönderme imkanlarına sahipsiniz.

Tekno Mektep rehberlik bölümünde uzman rehber öğretmenimizden destek alabilir ve daha başarılı bir eğitim sürecine girebilirsiniz.

Tekno Mektep Yabancı Dil Eğitim Setleri ile sizde sıfırdan ileri düzeye kadar yabancı dil öğreneceksiniz. Alanında uzman dil öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu eğitim setleri sayesinde sıfırdan ileri düzeye kadar yabancı dil öğrenme garantisi veriyoruz.

Tekno Mektep Uygulamasını google play store veya App Store dan cep telefonlarınıza ücretsiz indirim kurabilirsiniz. Store’larda arama kısmına Tekno Mektep yazarak uygulamamıza erişebilirsiniz.

Tekno Mektep Uygulamasını google play store veya App Store dan tabletlerinize ücretsiz indirim kurabilirsiniz. Store’larda arama kısmına Tekno Mektep yazarak uygulamamıza erişebilirsiniz.

Aktivasyon sürecinin başlamasından itibaren 12 ay boyunca Tekno Mektep Uygulamasını sınırsız kullanma hakkına sahipsiniz. 12 ay süre dolduğu zaman uygulama otomatik pasif hale gelmektedir. Dilediğiniz zaman ödeme yaparak uzatma imkanına sahipsiniz.

Tekno Mektep’e teknomektep.com sitemizden veya 0850 885 03 34 ve 0505 110 91 43 nolu hatlardan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan WhatsApp kurumsal iletişim kanalı ilede 7/24 ulaşma imkanına sahipsiniz.

Başlamaya hazır mısınız?

Çevrimiçi kurs kategorilerimize göz atarak tutkulu olduğunuz konuları bulun.

Hemen Başla